Survivor Nerde Çekiliyor?

6 Mayıs 2012 admin Yorum Yok
Bu makale ve yazılar; blogerdal.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Turizm, Uygun Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Aslında yarışmayı çok saçma bulanlardanım, ama çok güzel olan adı ada diye geçen yeri beğenmiyor değilim. yarışmasının çekildiği yer çok merak edilir. Nerde çekiliyor, hangi adada ben de merak ettim. Ancak edindiğim bilgiler ezber bozuyor.
Denildiği gibi öyle iki tane ada yok. Adada falan çekilmiyor. Survivor Dominik Cumhuriyeti sahilinde çekiliyor. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalarda gönüllüler adasını, ünlüler adasını ve çekim yapan ekibin kaldığı yerin resmi aşağıda göreceksiniz.

Gördüğünüz gibi aslında TV’den lanse edildiği gibi çekimler Ada’da değil, Dominik Cumhuriyeti’nin sahillerinde çekimler yapılıyor. Çekimlerin yapıldığı sahilerde bulunan sıcaklık gece 24 ve gündüz 27 dereceye ulaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S3 Özellikleri Fiyatı Video İncelemesi başlıklı makalemizde fiyatı, Mobil ve özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelen Aramalar: survivor nerede çekiliyor,survivor adası nerde,survivor adasının adı,survivor nerede yapılıyor,survivor adası nerede,survivor nerde,survivor nerede,dominik cumhuriyeti survivor nerede,survivor nerede çekiliyor 2012,survivor 2012 nerede çekiliyor


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap YazınTurizm - Uygun Tatil Yerleri - Tatil Mekanları

image