İnternet Filtresi Kapatma, Kaldırma, İptal Etme

21 Aralık 2011 admin 5 Yorum
Bu makale ve yazılar; blogerdal.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Turizm, Uygun Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Yeni uygulama ile birlikte internete sansür geldi. Bunu ise getirerek yaptılar. Peki bu internet filtresi nasıl kaldırılır, iptal edilir, kapatılır bunu anlatalım.
BTK’nın çocukların ve gençlerin internet üzerindeki bilgi kirliliğinden ve zararlı içeriklerden korunmaları amacıyla geliştirdiğini iddia ettiği, kamuoyunda “sansür” tartışmalarına neden olan güvenli internet uygulaması bugün başladı.

Uygulamanın test dönemi 22 Ağustos’ta başlamıştı. Bugünden itibaren güvenli internet hizmeti isteğe bağlı ve ücretsiz olarak kullanılabilecek. Hiçbir talepte bulunmayan kullanıcılar ise mevcut internetlerini kullanmaya devam edecek.

Düzenlemeyle ücretsiz, hızı düşük olmayan güvenli internete sahip olunabilecek. Bu konudaki istemlerini belirten kullanıcılar, kendilerine verilen bir kullanıcı adı ve şifre ile güvenli internet hizmeti alabilecek.

Kullanıcılar istedikleri zaman çocuk seçeneğine, aile profiline ve birtakım alt profillere geçebilecek. İnternet servis sağlayıcıları, kullanıcı istediği takdirde güvenli internet profillerini temin etmekle yükümlü olacak. Güvenli internet hizmetinde çocuk ve aile profili olmak üzere iki profil bulunuyor

İnternet Filtresi

İnternet Filtre uygulamasının başlaması ile otomatik olarak internet aboneleri Aile Filtre profiline girmiş oluyorlar bu filtreyi kaldırmak isteyenler internet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirler.
Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak için Buraya Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Facebookta Kalp İşareti Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde facebok, facebook sohbet ve kalp işareti hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelen Aramalar: filtre kaldırma,güvenli internet kaldırma,aile profili kaldırma,güvenli internet kaldırma programı,aile filtresi devre dışı bırakmak,güvenli internet uyarısı nasıl kaldırılır,aile filtresi nasıl devre dışı bırakılır,aile filtresini devre dışı bırakma,aile filtresi kapatma,internet filtresi kaldırma


Benzer İçerikler

5 Yorum Mevcut

 1. Selim diyor ki:

  Aile pirofilden çıkmak istiyorum

 2. sinan diyor ki:

  aile pirofilindençıkmakiatiyorum

 3. yılmaz elmas diyor ki:

  filtrelemeyi kaldırmak istiyorum

 4. yılmaz elmas diyor ki:

  acil filtreleme kaldırmak istiyorum

 5. sinan diyor ki:

  iptal yazıp 3399 a gonderin

Bir Cevap YazınTurizm - Uygun Tatil Yerleri - Tatil Mekanları

image