Android Telefonlar İnternet Ayarları Nasıl Yapılır, Vodafone

17 Aralık 2011 admin Yorum Yok
Bu makale ve yazılar; blogerdal.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Turizm, Uygun Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Android bir telefonunuz var ve operatörünüz ise benim gibi, o zaman size elzem olur. Vodafone hattına sahip android işletim sistemli telefon kullananlar için internet ayarlarını nasıl yapacağınızı aşağıda bulabilirsiniz. Android telefonlar için yapmak için gerekli bilgiler aşağıdadır.


Eğer vodafone internet ayarlarının telefonunuza gelmesini istiyorsanız şuraya tıklayıp Vodafone internet online self servise giriş yapmalısınız. Eğer ayarları kendiniz elle girmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Ayarları (Android İşletim Sistemi için)

AnaSayfa -> Tüm Uygulamalar -> Ayarlar -> Kablosuz özelliği ve ağlar -> şebekeler -> Erişim Noktası Adları
“Menü” tuşuna basılır ve “Yeni APN” seçilir.
Ad : Vodafone Internet
APN : internet
Proxy :
Bağlantı noktası :
Kullanıcı adı : vodafone
Parola : vodafone
Sunucu :
MMSC :
MMS proxy’si :
MMS bağ. nokt. :
MMS protokolü : WAP 2.0
MCC : 286
MNC : 02
Kimlik doğrulama türü : Yok (ya da PAP veya CHAP seçiniz)
APN tipi : default

“Menü” tuşuna basılır ve “Kaydet” seçilir.

Bu kadar varsa sorunuz sorabilirsiniz. İyi günler :)Gelen Aramalar: vodafone android internet ayarları,vodafone internet ayarları android,android vodafone internet ayarları,vodafone internet ayarları manuel,vodafone internet ayarları alma,android telefon internet ayarları,vodafone internet ayarları,android internet ayarları vodafone,android telefonlar için internet ayarları,android internet ayarları


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap YazınTurizm - Uygun Tatil Yerleri - Tatil Mekanları

image