http://kayit.anadolu.edu.tr/ – AÖF İlahiyat Kayıt İnternet Sayfası

15 Ekim 2011 admin Yorum Yok
Bu makale ve yazılar; blogerdal.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Turizm, Uygun Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


ilahiyat bölümü ön kayıt başvuru internet adresi başlıkta verdik. http://kayit.anadolu.edu.tr/Aöf İlahiyat Ön başvuru Sayfası Ek yerleştirme den kazananlar için kayıt tarihi 17 – 22 Ekim tarihleri arasındadır.Aof Buroyu aradık sorduk . Ön kayıt başvuru adresi:


http://kayit.anadolu.edu.tr/ ziyaret edin. Ön kayıt başvurunuzu doldurduktan sonra yazıcıdan cıktısını almanız gerekiyor.Sonra ön başvurunuz ile birlikte size en yakın aöf burosuna giderek kayıt yaptırmalısınız.Buroya gitmeden önce Vakıf bank atm lerinden harç parasını yatırmalısınız. 205 tl 45 tl de katkı payı toplam 250 tl dir.

Herkese hayırlı olsun diyoruz.Gelen Aramalar: kayit anadolu edu tr ilahiyat,kayit anadolu edu tr,kayt edu anadolu tr,http kayit anadolu edu tr ilahiyat,anadolu edu tr ilahiyat,kayıt anadolu edu tr ders ekle sil,anadolu edu tr kayıt ilahiyat,kayıt aof edu tr,http//kayıt anadolu edu tr,aof ilahiyat kayit anadolu edu tr


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap YazınTurizm - Uygun Tatil Yerleri - Tatil Mekanları

image