Photofunia ile Resme Fotomontaj Yap

25 Haziran 2009 admin Yorum Yok
Bu makale ve yazılar; blogerdal.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Turizm, Uygun Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Photofunia sitesi harika bir yazılım üstüne kurulmuş eğlenceli ve dikkat çekici bir site. Fotoğraflarınızı (çoğunuz resim diye biliyorsunuz) seçerek istediğiniz şablon üzerine ekleme mantığıyla çalışıyor. Bu site ile bolca eğlenceli vakitler geçirebilir, fotoğraflarınıza hazır photoshop efektleri verebilirsiniz. Yani fotoğraflarınızı istediğiniz şekle sokuyorsunuz. İlk açıldığından itibaren yoğun ilgi görüyor ve sürekli yeni efektler yükleniyor. Bu hizmeti ise tamamen ücretsiz veriyor.
Peki sitesi nasıl kullanılır?

Ana sayfadaki örneklerden birini seçiyorsunuz. Daha sonra açılan sayfadan “göz at” butonuna tıklayın. Maks. 2 mb fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. Bilgisayarınızdan bir resim seçin. Sistem otomatik olarak resim yükleme yapacaktır. En son olarak sağ tıkla farklı kaydet deyip resmi bilgisayaranıza indirebilirsiniz.

Aşağıdakiler Photofunia sitesi ile yapılmış örnek çalışmalar:

site adresi: www.photofunia.com

Bir önceki yazımız olan Turkcell T20 Özellikleri Fiyatı başlıklı makalemizde Cep Telefonu, fiyatı ve Fotoğraf hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelen Aramalar: fotomontaj yap,fotofunia yap,fotomontaj yapmak istiyorum,photofunia yap,photofunia fotomontaj sitesi,fotofunia yap 2012,fotofunia 2012,fotomontaj,photo funia fotomontaj sitesi,fotomontaj yapma


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap YazınTurizm - Uygun Tatil Yerleri - Tatil Mekanları

image